EN

Zábava

Brno nabízí mnoho možností, jak se odreagovat. Výhodné akce a nabídky najdou jak ti, kdo mají rádi aktivní odpočinek, tak i třeba milovníci umění. Na své si přijdou i ti, kdo rádi cestují a chtějí poznat Brno či jižní Moravu.

PIVNÍ DEGUSTACE V KRYTU 10-Z

Ve dnech 8.–10. října 2019 je pro účastníky veletrhu v bývalém atomovém krytu 10-Z (vstup naproti budovy Husova 12, Brno) připravena degustace brněnských pivovarů Pegas a Hauskrecht. Ochutnávka těchto brněnských pivovarů probíhá vždy mezi 18:00 a 22:00. Degustace zahrnuje vzorek piva od obou pivovarů. Vstupenka na degustaci platí zároveň i pro vstup do celého krytu a jednotlivé expozice si můžete zcela výjimečně prohlédnout s pivem v ruce.


Kontakt

Husova ulice (naproti č. 12)
Brno

Otevírací doba

8.-10. 10.2019

18:00-22:00

Cena degustace: 50 Kč

KRYT 10-Z

10-Z je kódové označení asi nejutajovanějšího brněnského krytu z doby komunismu pro představitele města a kraje. Vznikl v době nacismu jako úkryt Luftschutzu před americkým a sovětským bombardováním Brna. Atomový kryt, odolný proti zbraním hromadného ničení, byl dobudován v roce 1959. Mohlo v něm zůstat naráz až 500 osob důležitých pro řízení města a kraje po dobu 3 dnů.

PETR HAUSKRECHT – PARNÍ PIVOVAR

Brněnský minipivovar, nesoucí hrdě jméno svého zakladatele - sládka Petra Hauskrechta, vaří originální nepasterovaná a nefiltrovaná piva dle Petrových autorských receptur. Přímo v historické budově pivovaru v areálu bývalých jatek Na Porážce prodává asi nejčerstvější pivo v Brně. Nabízí piva ve skle, PET i dárkovém balení značek Brněnská 11, Brněnská 12, PH 13 Black Flek, Limitovaná edice Brněnské 12tky chmelená čerstvým chmelem z letošní sklizně nebo Moravian IPA. Vhodné i jako autentický dárek z Brna.

PEGAS-HOTEL PIVOVAR, PIVNICE, s. r. o.

Minipivovar Pegas se nachází v samotném centru Brna. Byl vybudován jako jeden z prvních minipivovarů v ČR po roce 1989 a na Moravě jako první vůbec. Situován je do budovy, jejíž základy pochází ze 14. století, a poskytuje zázemí nejen minipivovaru, ale i pivovarské restauraci a hotelu. Vybrat si zde můžete z nabídky moravské a české kuchyně, specialit pivovaru i klasických jídel doplněných  čtyřmi druhy vlastních piv: Světlý ležák, Oatmeal Stout, svrchně kvašené Pšeničné pivo a polotmavé speciální pivo Gold.

Kart Arena Brno

Kart Arena Brno je největší krytá motokárová dráha na Moravě a nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Přijďte si zajezdit na motokárách, otestujte driftovací dráhy, vyzkoušejte profesionální závodní trenažér. Navštívit můžete také restauraci KART KLUB, kde si můžete vybrat z denního menu i z bohatého jídelního a nápojového lístku. Kart Arena pro vás uspořádá také soukromou nebo fi remní akci podle vašeho přání.

AKCE 1+1 JÍZDA NA MOTOKÁŘE ZDARMA

Kart Arena Brno nabízí účastníkům veletrhu ke každé zakoupené vstupence akci 1+1, tedy při zakoupení jedné vstupenky na motokáry druhou vstupenku zdarma (neplatí pro fi remní akce).
Akce platí od 7. do 21. 10. 2019.

Kontakt

Křížkovského 51/516
603 00 Brno
tel.: +420 601 530 515

Otevírací doba

MOTOKÁRY
PO–ČT 14:00–22:00
PÁ 14:00–24:00
SO 11:00–24:00
NE 11:00–21:00
Po telefonické domuvě lze upravit.

www.motokary-brno.cz


Holiday Moments

Agentura Holiday Moments se zabývá přípravou a organizací eventů od konferencí přes teambuildingy až po firemní večírky. V rámci celé jižní Moravy jsou schopní vám navrhnout, naplánovat a realizovat společenskou událost s přidanou hodnotou jihomoravských tradic (vinné sklepy, degustace, catering, doplňkové služby, jako je folklórní program s cimbálovou muzikou, hudební skupinou apod.). Zajistí pro vás prostory dle požadavků pro realizaci jakékoliv události od 20 do 500 osob.

Pro účastníky MSV nabízí agentura 5% slevu na zajištění jakékoliv firemní akce do konce roku 2019.

U všech akcí a programů je NUTNÁ OBJEDNÁVKA PŘEDEM!

Kontakt

Vinohradská 1114/76
Černovice, 618 00 Brno
tel.: +420 777 867 775
e-mail: info@holidaymoments.cz

Otevírací doba

8:00–20:00

www.holidaymoments.cz

BARMAN CLASS – JAK PŘIPRAVIT ÚŽASNÝ KOKTEJL

Zažijte dvě hodiny barmanské mixologie s vyhlášenými brněnskými barmany přímo ve svém hotelu! Agentura pro vás připravila zábavný večer, během kterého se naučíte, jak míchat známé koktejly, jako jsou Manhattan, Margarita apod. Jedná se o nejakčnější pup-up bar v Brně! Akci je možné realizovat v CZ, AJ,příp. IT jazyce.
Minimum je 5 osob (max. 10) pro jednu skupinu (jednorázově maximálně 5 skupin).
Cena za účastníka MSV: 55 € (stand. cena 65 € / os.)


GASTRONOMICKÝ ZÁŽITEK V BRNĚ!

Tato nabídka vás provede vyhlášenou brněnskou gastronomií. Po fantastické tříchodové večeři snoubené s vínem (variantně pivem) pokračujeme po brněnských pubech a barech. Máte tak jedinečnou možnost poznat Brno po setmění a projít ty nejlepší brněnské podniky. V ceně je tříchodové menu s vínem v restauraci a degustace moravských vín ve vinných barech (příp. pivních barech). Celkový čas: 4–5 hodin.
Minimum je 4 osoby (max. 8) pro jednu skupinu.
Cena za účastníka MSV: 85 € (stand. cena 96 € / os.)

TA-SERVICE

TA-SERVICE je kongresová a cestovní agentura, která se zabývá pořádáním českých i mezinárodních kongresů a doprovodných programů, vč. možnosti využití jimi provozovaného historického vinného sklepa z poloviny 18. století.

Všechny akce je NUTNÉ DOPŘEDU REZERVOVAT.

Kontakt

Hlinky 48
603 00 Brno
tel.: +420 602 525 804

Otevírací doba

Kancelář: 8:00–16:00
nebo telefonicky po dohodě

www.ta-service.cz

HISTORICKÝ VINNÝ SKLEP S MOŽNOSTÍ DEGUSTACÍ VÍN ČI RAUTU

Využijte možnost návštěvy historického vinného sklepa z poloviny 18. století v brněnské sklepní ulici Hlinky, v těsné blízkosti brněnského výstaviště. Sklep je nově rekonstruovaný a vybavený – je vhodný i pro náročnou klientelu. Uspořádat zde můžete degustace moravských a rakouských vín, pětichodové tematické menu nebo raut. Kapacita sklepa je 40–70 míst. Minimální počet je 20 účastníků.

ZÁMEK SLAVKOV S VEČERNÍM PROGRAMEM

Navštivte zámek Slavkov, prohlédnete si napoleonskou expozici a na nádvoří zámku pro vás bude připraven večer s rautem, moravským vínem a barokní hudbou. Večernímu programu může předcházet návštěva golfového klubu.

PROGAM PODLE VAŠICH POŽADAVKŮ

Pokud jste si nevybrali z těchto možností, můžete si nechat připravit speciální sportovní či poznávací program podle svých požadavků a časových možností.