EN

Relaxace

Díky projektu BRNO FAIR CITY zjistíte, kde se můžete nechat hýčkat a znovu nabít energii po náročném veletržním dni. Využijte speciální nabídky nebo slevy určené jen pro účastníky veletrhu.

Quality Hotel Brno Exhibition Centre

Hotel poskytuje komfortní služby v bezprostřední blízkosti areálu výstaviště s dobrou dostupností do centra. Pro odpočinek nabízí unikátní Relax Zone na střeše hotelu s krásným výhledem na pisárecké lesy i areál.

MASÁŽE

Pro účastníky veletrhu je v nabídce speciální 30minutová povzbuzující masáž šíje.

SPORT

Během veletrhu se konají pravidelné ranní běhy s průvodcem. Běhy probíhají od pondělí do čtvrtka pravidelně v 7 hodin ráno a zahrnují trasu dlouhou 4,5 km.

Kontakt

Křížkovského 20
603 00 Brno
tel.: +420 543 122 111

Otevírací doba

CELODENNĚ

qualityhotelbrnoexhibitioncentre.com

Hotel Barceló Brno Palace

Hotel Barceló Brno Palace se nachází přímo v centru Brna v blízkosti katedrály sv. Petra a Pavla, jen několik kroků od přístupové cesty k hradbám pevnosti Špilberk. Záměrem bylo vytvořit hotel s inspirující a atraktivní atmosférou vytvořenou kombinacíl luxusu a elegance moderního designu ve spojení s nesrovnatelnou kvalitou služeb.

SLEVA NA THAJSKÉ MASÁŽE

Hotel nabízí kromě luxusního ubytování i wellness atmosféru se saunou. Využít můžete přímo v hotelu také masáže TAWAN, na něž mají účastníci veletrhu 20% slevu. Tyto thajské masáže jsou prováděny thajskými masérkami a jsou zaměřené jak na problémy se zády, tak na celkové uvolnění.

Kontakt

Šilingrovo náměstí 2
602 00 Brno
tel.: +420 532 156 777

Otevírací doba

DENNĚ 9:00-21:00

www.barcelobrnopalace.com