EN

Doprava

Využijte nabídek partnerských dopravců. Projekt BRNO FAIR CITY vám ulehčí orientaci při cestování po městě. Díky speciální jízdence Dopravního podniku města Brna vám bude usnadněno cestování městskou hromadnou dopravou a využít můžete i nabídku partnerských taxislužeb Liftago či Drink & Drive.

Dopravní podnik města Brna, a.s.

OFICIÁLNÍ MĚSTSKÝ DOPRAVCE BRNO FAIR CITY

Dopravní podnik města Brna, a. s. vozí obyvatele i návštěvníky moravské metropole na palubě 320 tramvají, 150 trolejbusů, 300 autobusů a 6 lodí. Je tu pro vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu už téměř 150 let.

VELETRŽNÍ JÍZDENKA

Dopravní podnik města Brna vám usnadní cestování městskou hromadnou dopravou. Pořídit si můžete speciální jízdenku, která bude k dispozici pouze během konání veletrhu. K zakoupení bude v Info Pointu BRNO FAIR CITY u hlavního vstupu, na pokladnách při všech vstupních místech na veletrh, v centru města na Hlavním nádraží a také na zastávce MHD Výstaviště-hlavní vstup.

Cena veletržní jízdenky: 45 Kč
Platnost veletržní jízdenky: do 24:00 v den označení

Kontakt

Novobranská 18
Brno

tel.: +420 543 174 317

www.dpmb.cz

Liftago

Liftago Taxi je česká mobilní aplikace pro pohodlné objednávání taxi. Sami si můžete vybrat svého řidiče – podle času dojezdu, odhadu ceny, vozu či hodnocení řidiče od předchozích zákazníků. Pro Liftago jezdí pouze licencovaní a profesionální řidiči, kteří vás nezklamou.

SPECIÁLNÍ SLEVA

Liftago nabízí pro vystavovatele slevu ve výši 50 Kč na dvě jízdy objednané přes mobilní aplikaci LIFTAGO TAXI prostřednictvím promokódu.

Promokód je nutné vložit do aplikace LIFTAGO TAXI před samotnou jízdou (menu - Zadejte promokód). Sleva 50 Kč je platná na dvě jízdy uskutečněné od 30.9. do 6.10.2018 v Brně a pouze při platbě uloženou platební kartou. Promokód lze využít pouze jednou. Při zadání do aplikace se aktivuje sleva 50 Kč pro dvě jízdy.

Promokódy jsou dostupné pouze pro vystavovatele na základě registrace v aplikaci BVV TRADE FAIRS.

Kontakt

ADLER Mobility, s.r.o.
Karlovo náměstí 313/8
120 00 Praha 2

Otevírací doba

NONSTOP

www.liftago.cz


DRINK DRIVE TAXI s. r. o.

Využijte služeb Drink&Drive – odvoz vozidel klienta. Stačí zavolat 25 minut předem a odvoz vašeho vozidla je zajištěn.

SPECIÁLNÍ SLEVA

Účastníci veletrhu mohou využít plošnou slevu 10 % na služby Drink&Drive.

Kontakt

Tábor 33
616 00 Brno

tel.: +420 608 717 141

Otevírací doba

DENNĚ 17:00–05:00